Gelişmiş S3M Auth Radius Management

S3M Radius modülü; APN, VPN, kablolu vey kablosuz ağ güvenliği için uluslararası standartlara uygun 802.1X protokolünü kullanır. Aynı zamanda MAC adresi ile doğrulamayı da destekler. (MAC Authentication)

IoT cihazların kimlik doğrulaması ve APN ağlar üzerinden gelen IMEI, IMSI, CID gibi bilgiler ile 802.1x doğrulamaları gerçekleştirebilir. 802.1x için farklı kimlik doğrulama yöntemleri aynı anda desteklenebilmektedir.

Kullanıcılar bağlantı parametrelerine ve yöntemlerine göre çeşitli gruplara ayrılabilir. Kimlik doğrulaması yapılmış cihazların erişim yetkileri, ayrıldıkları gruplara göre tanımlanmış yetkilere göre belirlenir. (Dynamic Authorization)

Microsoft Active, SQL, Oracle veri tabanları gibi birden çok kimlik deposundan gelen yetki ve grup bilgileri dinamik yetkilendirme için kullanılır. Sistem doğrulama kaynağı olarak kullanılması durumunda Microsoft Active Directory ile entegre olabilir. İstenmeyen cihazlar ve kullanıcılar doğrulama aşamasında kısıtlanabilir.

S3M Radius, cihaz doğrulama gerçekleştirebilir (Machine Authentication). Erişim sağlayan tüm kullanıcılar kabul edilsin ya da edilmesin kayıt altına alınır. Bu kayıt bilgisi detaylı raporlanır, anlık olarak filtrenebilir ve incelenebilir. Gelen istek ve doğrulama sonrası geri çevrilen talepler görüntülenebilir.

Ağ Güvenliği

IoT/OT Güvenliği

IoT güvenliğini sağlamak, ağ güvenliğinizin bütünlüğü için gereklidir. IoT cihazların kontrollerini sağlayın ve kuruma sızabilecek tehlikeleri önleyin.

Ağ Güvenliği

BYOD & Misafir Erişim Güvenliği

BYOD güvenliğini ve misafir erişim güvenliğini sağlamak şirketler için hayati değer taşır. S3M ile BYOD ve misafir cihazlarını ayrı ağlarda güvende tutun.

Çözümlerimiz

Kimlik Doğrulama (AAA)

Regülasyonlara uyumluluk ve dünya standartlarında koruma için Authentication AAA modülünün gelişmiş kimlik doğrulama özelliklerinden faydalanın.

Read More »
S3M Security - EdgeBoX

MSSP NAC | EdgeBoX

S3M Security’nin dünyanın ilk MSSP NAC yaklaşımı EdgeBoX ile ağ güvenliğinizin kontrolünü elinize alın ve kritik verilerinizi koruyun.

Read More »

Hotspot

Wi-Fi ağlarındaki tüm harici kullanıcılar için gelişmiş ortak erişim noktası özellikleri ile misafir erişiminin güvenli ve uyumlu olmasını sağlayın.

Read More »
- - Çözüm Ortaklarımız

S3M Security artan siber tehditler ve saldırılar karşısında kuruluşlara güvenli ortamlar sağlamak için her gün yeni yaklaşımlar ve çözümler geliştirmektedir.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>