Gelişmiş S3M Auth Radius Management

S3M Radius modülü; APN, VPN, kablolu vey kablosuz ağ güvenliği için uluslararası standartlara uygun 802.1X protokolünü kullanır. Aynı zamanda MAC adresi ile doğrulamayı da destekler. (MAC Authentication)

IoT cihazların kimlik doğrulaması ve APN ağlar üzerinden gelen IMEI, IMSI, CID gibi bilgiler ile 802.1x doğrulamaları gerçekleştirebilir. 802.1x için farklı kimlik doğrulama yöntemleri aynı anda desteklenebilmektedir.

Kullanıcılar bağlantı parametrelerine ve yöntemlerine göre çeşitli gruplara ayrılabilir. Kimlik doğrulaması yapılmış cihazların erişim yetkileri, ayrıldıkları gruplara göre tanımlanmış yetkilere göre belirlenir. (Dynamic Authorization)

Microsoft Active, SQL, Oracle veri tabanları gibi birden çok kimlik deposundan gelen yetki ve grup bilgileri dinamik yetkilendirme için kullanılır. Sistem doğrulama kaynağı olarak kullanılması durumunda Microsoft Active Directory ile entegre olabilir. İstenmeyen cihazlar ve kullanıcılar doğrulama aşamasında kısıtlanabilir.

S3M Radius, cihaz doğrulama gerçekleştirebilir (Machine Authentication). Erişim sağlayan tüm kullanıcılar kabul edilsin ya da edilmesin kayıt altına alınır. Bu kayıt bilgisi detaylı raporlanır, anlık olarak filtrenebilir ve incelenebilir. Gelen istek ve doğrulama sonrası geri çevrilen talepler görüntülenebilir.

Veri Güvenliği

Finans Sektöründe Hassas Veri Güvenliği

Finans sektörünün veri güvenliği ihtiyaçlarının karmaşık ortamında GTB Data Discovery’nin hassas işlemlerin korunmasını güçlendirmede oldukça etkilidir.

Kimlik Doğrulama (AAA)

Regülasyonlara uyumluluk ve dünya standartlarında koruma için Authentication AAA modülünün gelişmiş kimlik doğrulama özelliklerinden faydalanın.

Read More »
S3M Security - EdgeBoX

MSSP NAC | EdgeBoX

S3M Security’nin dünyanın ilk MSSP NAC yaklaşımı EdgeBoX ile ağ güvenliğinizin kontrolünü elinize alın ve kritik verilerinizi koruyun.

Read More »

Hotspot

Wi-Fi ağlarındaki tüm harici kullanıcılar için gelişmiş ortak erişim noktası özellikleri ile misafir erişiminin güvenli ve uyumlu olmasını sağlayın.

Read More »

IAS

Buguardian in App Security ile çoklu bulut ve K8s ortamlarında uygulamalar için gerçek zamanı uygulama korumasını ve güvenlik testlerini otomatikleştirin.

Read More »

DSM – DevSecOps

Senhasegura Secret Management ile kurumların benimsediği DevSecOps süreçlerini yönetin ve bu süreçlerde hassas/gizli verilerin takibini yapın.

Read More »

DCase, müşteri vaka ve talep yönetimi süreçlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir hizmet yönetimi platformudur.

Caspipot, saldırı yüzeyi izleme ve ihlal veri kontrolü ile bilgi toplayabileceğiniz hepsi bir arada bir SaaS güvenlik çözümüdür.

Senhasegura, ayrıcalıklı hesap yönetimi, bilgi teknolojileri alanında yenilikçiliğiyle diğer birçok PAM tedarikçisinden daha yüksek puanlanarak faaliyetlerini sürdürmektedir

Bir PAM çözümü olan Senhasegura, parolalar, SSH anahtarları ve dijital sertifikalar gibi tüm kimlik bilgilerini bir konumda depolamanızı, yönetmenizi ve izlemenizi sağlar.

S3M Security artan siber tehditler ve saldırılar karşısında kuruluşlara güvenli ortamlar sağlamak için her gün yeni yaklaşımlar ve çözümler geliştirmektedir.

GTB Technologies, veri güvenliği alanında lider,  dünyanın en büyük şirket ve kurumları için çeşitli veri güvenlik çözümleri sunuyor.

GTB Technologies, veri merkezli güvenlik çözümleri oluşturup proaktif olarak verilerin korunmasını ve ihlallerin durdurulmasını sağlar.

NSS Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

İletişim Formu

Bize Yazın

Bize projeniz hakkında birkaç kelime yazın veya herhangi bir soru sorun, size en geç 1 iş günü içinde cevap vereceğiz.

rounded_1.png
				
					console.log( 'Code is Poetry' );
<script type="text/javascript" src="https://nss.formstack.com/forms/js.php/is_ortakl_talep_formu"></script><noscript><a href="https://nss.formstack.com/forms/is_ortakl_talep_formu" title="Online Form">Online Form - IS Ortaklığı Talep Formu</a></noscript><div style="text-align:right; font-size:x-small;"><a href="http://www.formstack.com?utm_source=jsembed&utm_medium=product&utm_campaign=product+branding&fa=h,3092505" title="Powered by Formstack">Powered by Formstack</a></div>